KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388439
nr 1738 8439
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956, Signerad, Stockholms inlopp. Olja på duk, 50x100, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:11:47
2.600 kr
2.800 kr